Uzraksti mums
Nosūtīt
Gaismas Market – jauns gaismekļu interneta veikals Baltijā ar daudzu zīmolu piedāvājumu!
07.01.2019

Gaismas Market – jauns gaismekļu interneta veikals Baltijā ar daudzu zīmolu piedāvājumu!

Pasaulē viss plūst un mainās, arī mēs virzāmies uz priekšu. Attīstot Baltijas valstīs lielāko apgaismojuma salonu tīklu, mēs bieži vien aizdomājāmies, kā varētu izskatīties mūsu interneta veikals.

Pateicoties mūsu klientu atsauksmēm un ieteikumiem, mēs esam sapratuši, kādas ir biežākās problēmas apgaismojuma izvēlēšanās procesā, piemēram: pārāk plašs preču klāsts un cenu diapazons, dažādi tehniskie parametri, apgaismojuma noteikumi un stilu salikumi.

Gaismas Market - Gaismas Maģija dizaineru interneta veikals ar daudzu  zīmolu gaismekļu piedāvājumu!

Bez mūsu izpalīdzīgo dizaineru konsultācijām un padomiem, apgaismojuma izvēlēšanās var novest pie liekiem naudas tēriņiem un laika zaudēšanas. Tāpēc mēs izveidojām vairākus salonus, kuros var saņemt profesionālu konsultāciju un apgaismojuma projektu par brīvu.

Šobrīd tehnoloģijas sniedz neierobežotas iespējas, un mēs esam palaiduši darbībā savu pirmo interneta veikalu ar klientu atbalstu tiešsaistē. Tas kļūs par Baltijā lielāko tiešsaistes katalogu, kurā būs pieejami gaismekļi, lampas, spuldzes un viedās mājas sistēmas.

Gaismas Market - Gaismas Maģija dizaineru interneta veikals ar daudzu  zīmolu gaismekļu piedāvājumu!

Mūsu klientiem tā ir milzīga palīdzība apgaismojuma izvēlē, var noorientēties cenās, izvēlēties stilu, noformēt pasūtījumu interneta veikalā un saņemt konsultāciju no īsta speciālista.

Gaismas Market - Gaismas Maģija dizaineru interneta veikals ar daudzu  zīmolu gaismekļu piedāvājumu!

Kāpēc Gaismas Market:

Jūs varat mums uzticēties — produktu un pakalpojumu kvalitāti pierāda uzņēmuma darbība Baltijas tirgū un gūtā pieredze 10 gadu garumā.
Apgaismojuma variantu plašākā izvēle Jums ērti pieejamā veidā — pagaidām preču klāstu veido vairāk nekā 2000 lampu, gaismekļu un lustru modeļi no Gaismas Maģija katalogiem, bet jau drīzumā šis skaitlis palielināsies līdz 15000.
Jūs saņemsiet izsmeļošu informāciju — tehniskās detaļas, informācija par ražotāju, aktuālās cenas un daudz kas cits.
Vēlamā atrašana ir kļuvusi vēl ērtāka — moderns interfeiss ļaus ātri atrast to, kas Jums ir nepieciešams, savukārt individuālais konsultants sniegs tehnisko konsultāciju tiešsaistē, reāla laika režīmā.
Jūs varēsiet noformēt pasūtījumu jebkurā no Baltijas valstīm — izvēlieties to, kas Jums patīk, bet mēs piegādāsim izvēlētās preces Baltijas valstu robežās par brīvu.

Gaismasmarket.lv

Sveicam visus ar atklāšanu un laipni lūdzam!

Kopīgot:
Rekomendējamās ziņas
15.11.2019

NORITĒJUSI PASAULSLAVENĀ APGAISMOJUMA RAŽOTĀJA “SLAMP” PREZENTĀCIJA UZŅĒMUMA PROJEKTĒŠANAS BIROJĀ “GAISMAS AKADĒMIJA”.

Slavenās itāļu apgaismojuma fabrikas Slamp pārstāve Kalina Ponti novadīja prezentāciju uzņēmuma projektēšanas birojā “Gaismas Akadēmija”, interjera un delikatešu centrā MC2.

21.06.2018

Ir pienācis laiks izrotāt savu dārzu vai ballīti! Izmantojiet 25 % atlaidi visiem āra apgaismojuma priekšmetiem!

Vēlaties padarīt Jūsu dārzu vai ballīti mājīgāku un piešķirt tai noskaņu? Lūdzu!

Vasaras atlaides āra apgaismojumam salonos Gaismas Maģija ļaus Jums izdevīgi iegādāties Eiropas ražotāju ainavu apgaismojuma priekšmetus un radīt mājas pagalmā vai dārza teritorijā neatkārtojamu atmosfēru.
 

02.03.2020

Martā pērciet āra apgaismojumu ar 20% atlaidi! 

Sāciet gatavoties vasarnīcu sezonai laikus!