NORITĒJUSI PASAULSLAVENĀ APGAISMOJUMA RAŽOTĀJA “SLAMP” PREZENTĀCIJA UZŅĒMUMA PROJEKTĒŠANAS BIROJĀ “GAISMAS AKADĒMIJA”.
15.11.2019

NORITĒJUSI PASAULSLAVENĀ APGAISMOJUMA RAŽOTĀJA “SLAMP” PREZENTĀCIJA UZŅĒMUMA PROJEKTĒŠANAS BIROJĀ “GAISMAS AKADĒMIJA”.

Slavenās itāļu apgaismojuma fabrikas Slamp pārstāve Kalina Ponti novadīja prezentāciju uzņēmuma projektēšanas birojā “Gaismas Akadēmija”, interjera un delikatešu centrā MC2. Dienaskārtībā bija 2019.-2020. gada apgaismojuma tendences, ekoloģiskās tehnoloģijas, kā arī apgaismojuma tehniskie un dizaina uzdevumi. Slamp produkcija ir slavena ar savu oriģinalitāti un drosmīgiem risinājumiem, tāpēc pieredzes apmaiņa un komunikācija bija īpaši interesanta. Vēlamies pateikties fabrikai Slamp un cienījamai Kalinai Ponti par spīdošu prezentācijujaunu tehnoloģiju apmācībām un daudzu gadu sadarbību. 

PAR UZŅĒMUMU

Fabrika Slamp
ir dibināta 1992. gadā. Pateicoties unikālām tehnoloģijām, drosmīgam dizainam un inovatīviem risinājumiem, uzņēmums ātri iekaroja uzmanību tirgū un kļuva populārs gan pircēju, gan interjera dizaina jomas profesionāļu vidū.Gadu laikā fabrikas gaismekļi ir tikuši godalgoti ar dažādiem starptautiskiem apbalvojumiem, kuru skaitā ir arī Red Dot Award, saņemts 2012. gadā par kolekciju Veli Prisma.

         

PRODUKCIJAS UNIKALITĀTE

Gaismekļu unikalitāte ir inovatīvos materiālos: Opalflex, Crystal Flex, Steelflex un lentiflex, kuri ir izstrādāti uzņēmuma laboratorijās. Polimēru un īpašu piejaukumu savienojumi ar unikālām gaismas caurlaidības īpašībām veido īpašu Opalflex materiālu – patentēts produkts, kļuvis par Slamp vizītkarti. Caurspīdīgs kā stikls, nav toksisks, izturīgs kā plastmasa, termoizturīgs, ar gaismu atstarojošu virsmu.

           

          

Fabrikas ražotnē tiek izmantoti cēli materiāli: vērtīga koksne, dabīga āda, Swarovski kristāli, misiņš ar niķeļa pārklājumu un nerūsējošs tērauds, nopulēts līdz spoguļmirdzumam. Slamp gaismekļi kļūs par lielisku papildinājumu mājas vai biroja interjerā, kā arī viesnīcās, restorānos un citās telpās.

Mums ir liels gods ekskluzīvi pārstāvēt fabrikas intereses Latvijā!

Apgaismojuma salonos Gaismas Maģija jūs varat apskatīt neskaitāmus stilīgus apgaismojuma modeļus no fabrikas Slamp, novērtēt to kvalitāti, funkcionalitāti un stilu.

   

Gaismas Maģijas speciālisti ar prieku palīdzēs tikt skaidrībā apgaismojuma pasaulē, kā arī izvēlēties optimālu risinājumu jūsu vēlmēm. 

Apskatiet Slamp produkcijas katalogu.

Kopīgot:
Rekomendējamās ziņas
13.11.2021

Papildu apgaismojums: praktiskums un iespēja izcelt interjera individualitāti

Papildu apgaismojums: praktiskums un iespēja izcelt interjera individualitāti

07.01.2019

Gaismas Market – jauns gaismekļu interneta veikals Baltijā ar daudzu zīmolu piedāvājumu!

Tagad Jums būs vieglāk apskatīt mūsu gaismas salonu tīkla preču klāstu un cenas! Mēs esam izveidojuši ērtu un vienkāršu interneta veikalu, kas darbojas visu Baltijas valstu teritorijā.

15.04.2021

Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties dārza apgaismojumu

Tuvojas siltā sezona! Laiks ģimenes vakariņām terasē un jautrām ballītēm ar draugiem dārzā.