Dekoratīvais apgaismojums

Interjera apgaismojuma noformējums ir viens no svarīgākajiem etapiem komfortablas, harmoniskas un funkcionālas vides radīšanas procesā. Izmantojot gaismu un ēnu, mūsu pieredzes bagātie speciālisti palīdzēs nomaskēt telpas trūkumus un izcelt tās priekšrocības.

Bieži vien mēs nepievēršam pienācīgu uzmanību apgaismojumam, atliekam apgaismojuma priekšmetu iegādi uz vēlāku laiku. Taču mūsu platuma grādos un klimatiskajos apstākļos, kad ļoti bieži izjūtam gaismas trūkumu, ir īpaši svarīgi pareizi izvēlēties apgaismojuma priekšmetus, nodrošinot savā mājoklī ne tikai pietiekamu apgaismojumu ikdienas darbu veikšanai, bet arī komfortu mājīgai laika pavadīšanai vakaros un naktīs.

Salonos “Gaismas Maģija” jūs varēsiet atrast vairāk nekā 10 000 dažāda veida, pasaules vadošo ražotāju apgaismojuma priekšmetu modeļus.

Mēs sniedzam šādus pakalpojumus:

  • Konsultācijas un ieteikumi jūsu interjeram atbilstošu apgaismojuma priekšmetu izvēlē;
  • Unikāla apgaismojuma dizaina projekta izstrāde;
  • Atbildīga piegāde un rūpīga apgaismojuma priekšmetu uzstādīšana.

“Ļoti svarīgi ir izvēlēties interjeram atbilstošus apgaismojuma priekšmetus, izplānot to uzstādīšanu un pieslēgšanu pirms remontdarbu uzsākšanas. Jāpārliecinās, ka ir izveidota atbilstoša elektroinstalācija un ir paredzēti izvadi apgaismojuma priekšmetu pieslēgšanai.”

Salona “Brīvības ielā 105” tehniskā speciālista padoms
Nauris Anusans

 

Atnāciet uz kādu no mūsu saloniem izvēlēties apgaismojuma priekšmetus un vienoties par to uzstādīšanu, lai tie kalpotu jums ilgi un droši.

Mēs sniedzam bezmaksas konsultācijas. Piezvaniet: +371 2770 5363 vai nosūtiet mums ziņojumu ar savu jautājumu, mēs jums atzvanīsim.

Kopīgot: