Visu veidu Apgaismojums

DEKORATĪVAIS APGAISMOJUMS

Interjera apgaismojuma noformējums ir viens no svarīgākajiem etapiem komfortablas, harmoniskas un funkcionālas vides radīšanas procesā. Izmantojot gaismu un ēnu, mūsu pieredzes bagātie speciālisti palīdzēs nomaskēt telpas trūkumus un izcelt tās priekšrocības.

Bieži vien mēs nepievēršam pienācīgu uzmanību apgaismojumam, atliekam apgaismojuma priekšmetu iegādi uz vēlāku laiku. Taču mūsu platuma grādos un klimatiskajos apstākļos, kad ļoti bieži izjūtam gaismas trūkumu, ir īpaši svarīgi pareizi izvēlēties apgaismojuma priekšmetus, nodrošinot savā mājoklī ne tikai pietiekamu apgaismojumu ikdienas darbu veikšanai, bet arī komfortu mājīgai laika pavadīšanai vakaros un naktīs.

Salonos “Gaismas Maģija” jūs varēsiet atrast vairāk nekā 10 000 dažāda veida, pasaules vadošo ražotāju apgaismojuma priekšmetu modeļus.

Mēs sniedzam šādus pakalpojumus:

  • Konsultācijas un ieteikumi jūsu interjeram atbilstošu apgaismojuma priekšmetu izvēlē;

  • Unikāla apgaismojuma dizaina projekta izstrāde;

  • Atbildīga piegāde un rūpīga apgaismojuma priekšmetu uzstādīšana.

Ļoti svarīgi ir izvēlēties interjeram atbilstošus apgaismojuma priekšmetus, izplānot to uzstādīšanu un pieslēgšanu pirms remontdarbu uzsākšanas. Jāpārliecinās, ka ir izveidota atbilstoša elektroinstalācija un ir paredzēti izvadi apgaismojuma priekšmetu pieslēgšanai.

TEHNISKAIS APGAISMOJUMS

Tehniskais apgaismojums ir svarīgākais novirziens apgaismojuma arhitektūrā. Izveidojot pareizu tehnisko apgaismojumu, jūs spēsiet palielināt darba produktivitāti un darbinieku darbaspējas, veicināt tirdzniecības uzņēmuma komerciālos panākumus, padarīt ražošanas un noliktavas telpas drošākas.

Izvēloties tehnisko apgaismojumu, mūsu speciālisti ņem vērā savu pieredzi un aprēķinu standartus, kas ļauj izvairīties no papildus tēriņiem un paveiktā darba pārtaisīšanas. Mūsu salonos jūs atradīsiet pasaules vadošo apgaismojuma ražotāju visplašāko tehniskā apgaismojuma priekšmetu klāstu – gan iekštelpu, gan āra apgaismojuma priekšmetus.

Mēs palīdzēsim izvēlēties tehnisko apgaismojumu:

  • Birojiem un biznesa centriem;
  • Tirdzniecības vietām un veikaliem;
  • Bāriem un restorāniem;
  • Sporta zālēm un fitnesa klubiem;
  • Visa veida rūpnieciskiem un komercobjektiem.

Projektējot tehnisko apgaismojumu, ir jāņem vērā: telpas izmēri un apgaismojuma līmenis, gaismas vienmērīgums un krāsu atveides indekss, energoefektivitāte un drošība.

Mūsu pieredzes bagātie speciālisti parūpēsies par tehnisko un dekratīvo apgaismojumu, kā arī palīdzēs jums izvairīties no kļūdām un lieka stresa.

Piezvaniet: +371 2770 5363 vai nosūtiet mums ziņojumu ar savu jautājumu, mēs jums atzvanīsim.

Kopīgot: