25

Āzijas virtuves restorāns - Asia Inn

Magia Luce projektu nodaļa, sadarbojoties ar dizaineri Natāliju Vologdinu-Anikinu, ir izstrādājusi apgaismojuma projektu Āzijas virtuves restorānam Maskavā - Asia Inn.

Restorāna interjera dizainā ir ieaustas Āzijas atmosfēras sajūtas ar mūsdienīgu pieskaņu. Sulīgi smaragda toņi salikumā ar koku un betonu sniedz atsauci uz Āzijas tradīcijām, bet tajā pašā laikā formas, gaisma, stikls dotajai tēmai piešķir mūsdienīgu noskaņu.

Galvenais apgaismojuma funkcionālais uzdevums bija balstīts uz nepieciešamību apgaismot katru maltītes ieturēšanas zonu, lai katram viesim radītu intīmu atmosfēru un izvietotu gaismas akcentus. Šeit mēs izmantojam zonēta un daudzpakāpju apgaismojuma metodi.

Apgaismojuma dekoratīvais uzdevums bija pasvītrot interjera noskaņu un izcelt tā odziņu caur apgaismes priekšmetu formām, faktūrām un dizainu.

Mēs pateicamies mūsu partneriem un visiem dalībniekiem par uzticēšanos un sadarbību. Mēs no sirds priecājamies piedalīties šādu apbrīnojamu un interesantu projektu īstenošanā.

Labklājību un panākumus jums!

Kopīgot: