20

Bērnu apģērbu veikals "Top Kids" “Via Jurmala Outlet Village”

Nesen Gaismas Maģijas komanda palīdzēja apgaismot bērnu apģērbu veikalu “Top Kids”, kurš savas durvis atvēra 17. septembrī iepirkšanās ciematā “Via Jurmala Outlet Village”.

Apgaismojumam tika izvirzīti divi mērķi. Pirmkārt, bija jāpanāk viesmīlīga atmosfēra veikala apmeklētājiem. Otrkārt, apgaismojumu bija jāizveido tā, lai tas pēc iespējas precīzāk parādītu apģērbu krāsu dienas gaismā. 

“Top Kids” veikala apgaismošanā tika izmantots vienkāršs un ērts risinājums – sliežu sistēmas ar prožektoriem. Sliežu sistēmu apgaismojums komerctelpās ļauj pielāgot katru prožektoru, to stumjot pa sliedēm un nofiksējot vajadzīgajā vietā, kā arī regulēt gaismas staru 360o ap savu asi.

Vēlamies pateikties “Top Kids” veikala pārstāvjiem par apgaismojuma ierīkošanas darba uzticēšanu mūsu komandai, kā arī novēlam izaugsmi veikalu tīkla attīstībai. 

Vērsieties pie Gaismas Maģijas speciālistiem, lai saņemtu profesionālus risinājumus apgaismojuma izveidei restorāniem, veikaliem, komerciāliem objektiem, birojiem un tirdzniecības vietām.

Kopīgot: