20

DZĪVOJAMAIS KOMPLEKSS VILHELMA NAMI

Projektēšanas biroja Gaismas Akadēmija speciālisti izstrādāja apgaismojuma projektu grandiozam dzīvojamajam kompleksam Vilhelma nami Miesnieku ielā 13, Vecrīgas vēsturiskajā daļā.

Apskatiet retus attēlus, kas slēpjas pirmajos apartamentos! 

DZĪVOJAMAIS KOMPLEKSS VILHELMA NAMI

Mūsu komanda īstenoja šo projektu ar lielu pagodinājumu, milzīgu atbildību un siltumu sirdī. Vairāk nekā 30 gadus "Hanzas laikmeta" ēkas bija pamestas. Šā arhitektūras pieminekļa vēsture aizsākās mūsu jaukās Rīgas varenajā tirdzniecības periodā, kad pa upēm un kanāliem nepārtraukti kursēja tirdzniecības kuģi no visas pasaules, atrodot savu piestātni un piedzīvojumus šeit, Latvijas sirdī. 

Atgriežoties no krusta kariem, Vilhelms Hatorps nolēma uzcelt savu pirmo namu Rīgas vecpilsētā - sākumā uzcēla tirdzniecības un noliktavas telpas sāls un graudu uzglabāšanai, bet pēc tam uzbūvēja māju savai ģimenei un pēcnācējiem. 

DZĪVOJAMAIS KOMPLEKSS VILHELMA NAMI

Rekonstrukcijas sākumā (2013. gadā) tika izlemts veidot modernu un mājīgu apartamentu kompleksu ar restorānu un SPA zonu, kas spētu apmierināt pat visizsmalcinātākā iedzīvotāja ambiciozākās vēlmes, pateicoties viduslaiku celtnēm, aizraujošai vēsturei, brīnišķīgai atrašanās vietai un nevainojamam komfortam. 

DZĪVOJAMAIS KOMPLEKSS VILHELMA NAMI

Sadarbojoties ar attīstītājiem, projektā tika pilnībā izplānots tehniskais un dekoratīvais apgaismojums visiem apartamentiem un SPA zonai. Neparasti gaismekļu modeļi un sarežģīti tehniskie risinājumi papildina mūsdienīgo interjeru un padara telpu dzīvīgāku un dinamiskāku.

Šīs gadsimta rekonstrukcijas laikā tika veikti sarežģīti, bet dažkārt pat bīstami montāžas darbi lielā augstumā, zem griestu arkām un nesošajām sijām. Apgaismojuma arhitekti centās maksimāli apgaismot visinteresantākās zonas un neparastus ēkas elementus katru apartamentu telpās, veidojot individuālu scenāriju, kas saglabā viduslaiku garu. 

Apgaismojums dzīvojamajā kompleksā atbilsts valsts noteiktajiem standartiem un izceļ interjera krāsu gammu. Nenoliedzami, iekārtojums veicina komfortablu atpūtu, produktīvu darbu un patīkamu laika pavadīšanu draugu un tuvinieku lokā.

DZĪVOJAMAIS KOMPLEKSS VILHELMA NAMI

Mēs vēlamies pateikties mūsu partneriem par uzticēšanos un sniegto iespēju izpildīt šādu atbildīgu un interesantu uzdevumu. Tuvākajā laikā gaidiet jaunumus, mēs publicēsim pārējo apartamentu attēlus ar neticamiem plānojumiem, kas veidoti vienlaikus 3 līmeņos. 
 
Projektā tika izmantoti gaismekļi no atpazīstamiem Eiropas apgaismojuma priekšmetu ražotājiem: 
Vibia, Flos, Chors un citiem.

Vērsieties pie projektēšanas biroja Gaismas Akadēmija speciālistiem, lai saņemtu profesionālu apgaismojuma risinājumu komerciāliem objektiem, birojiem, restorāniem, veikaliem un tirdzniecības vietām.

Kopīgot: