09

Dzīvoklis ar izsmalcinātu interjeru

Apgaismojuma biroja Gaismas Maģija speciālisti, sadarbojoties ar dizaineri Innu Veļičko, piedalījās dzīvokļa dizaina projekta realizācijā ģimenei – izsmalcinātai saimniecei, izglītotam saimniekam un viņu pusaugu meitai. Galvenais uzdevums bija apvienot visu ģimenes locekļu dažādās gaumes.

Remonta rezultātā tika izveidots jauns ortogonāls, skaidrs un saprotams plānojums ar lielu priekšnamu, apvienotu viesistabas-ēdamistabas zonu un virtuvi aiz bāra letes. Privātā zona sastāv no vecāku guļamistabas, vannas istabas un kabineta, kā arī maksimāli nodalīta bērnu bloka.

Izvēloties apgaismojumu, dzīvokļa īpašniece un dizainere Inna Veļičko ievēroja principu “no vissarežģītākā līdz visvienkāršākajam”: vispirms tika izvēlēts galvenais gaismas mākslas objekts – dzīvojamās istabas centrālā lustra, pēc tam, pieskaņojot griestu lampai, tika izvēlēti papildu gaismekļi virtuvei, savukārt noslēgumā tika apstiprināts nedaudz vienkāršāks, bet ne mazāk skaists apgaismojums bērnistabai, kabinetam un vannas istabām.

Katrā telpā ir izveidoti vairāki apgaismojuma scenāriji. Lustras nodrošina centrālo apgaismojumu, bet papildu apgaismojumu noteiktās zonās nodrošina piekaramās lampas (virs pusdienu galda, bāra letes un gultas galvgaļa bērnu istabā), sienas lampas (pie rakstāmgalda un tualetes galdiņa bērnu istabā) un intīms papildapgaismojums virs dīvāna kabinetā.

Projektā tika izmantoti gaismekļi no ražotājiem: One Kings Lane, Nova luce

Mēs pateicamies mūsu partneriem un visiem dalībniekiem par uzticēšanos un sadarbību. Mēs esam patiesi priecīgi piedalīties šādu interesantu projektu īstenošanā.

Mūsu pieredzējušie dizaineri ar prieku palīdzēs jums izvēlēties apgaismojumu. Lai saņemtu konsultāciju, dodieties uzkādu no mūsu Gaismas Maģija saloniem vai rakstiet ziņojumu mūsu Instagram vai Facebook lapā.

Kopīgot: