18

dzīvoklis dzīvojamajā kompleksā podnieki

Eften Capital, sadarbojoties ar Gaismas Maģijas projektēšanas nodaļas speciālistiem un itāļu mēbeļu salona Colombini Casa Riga dizaineriem, īstenoja demo-dzīvokļa projektu dzīvojamajā kompleksā PODNIEKI Ādažos, gleznainā vietā, kura izstaro ģimenes labklājību un mieru.  
 
Visas mēbeles un krāsu paleti šajā mūsdienīgajā interjerā rūpīgi atlasīja itāļu mēbeļu salona Colombini Casa dizaineri. Dzīvojamā telpa rada harmoniju, prieku un patīkami gaišu noskaņojumu, kas iekļūst telpās caur logiem kopā ar saules gaismu. 
 
Tehnisko un dekoratīvo apgaismojumu izvēlējās Gaismas Maģijas projektēšanas nodaļas speciālisti. Vienmērīgs apgaismojums ir veidots ne tikai viesistabā, guļamistabā un bērnistabā, bet arī ne mazāk svarīgi bija nodrošināt labu apgaismojumu gaiteņos, ejās, kā arī apgaismot lokālās zonas. 
 
Virtuve ir aprīkota ar darba zonas apgaismojumu, kas nodrošinās komfortu acīm gatavošanas laikā. Rezultātā ir sanācis iespaidīgs, mājīgs interjers, kur katrā zonā ir izveidota īpaša atmosfēra. 
 
Mēs paužam milzīgu pateicību mūsu partneriem un EfTEN Capital Latvia profesionāļiem par uzticēšanos, sadarbību un kopīgi paveikto darbu! Patīkami apzināties, ka komanda strādā kopīga mērķa vārdā, ieguldot savu pieredzi, rūpes un siltumu, lai nodrošinātu komfortablu un laimīgu nākotni iedzīvotājiem.

Vērsieties pie Gaismas Maģijas speciālistiem, lai saņemtu profesionālus apgaismojuma risinājumus komercdarbības objektiem, birojiem, restorāniem, veikaliem un tirdzniecības telpām.

Kopīgot: