26

Dzīvoklis Rīgas centrā

Apgaismojuma biroja “Gaismas Maģija” speciālisti, sadarbojoties ar dizaineri Regīnu Mariju Astahovu, piedalījās moderna 3 istabu dzīvokļa dizaina projekta realizācijā jaunai ģimenei Rīgas centrā.

Šis ir klasisks interjers maigos pasteļtoņos ar spilgtiem elementiem. Virtuve ir apvienota ar viesistabu, liela guļamistaba ar plašu garderobi un atsevišķu vannas istabu, bērnistaba ar rotaļu zonu un plašs priekšnams.

Pievērsiet uzmanību detaļām, kas ir pārdomātas līdz sīkumiem. Kā arī faktūru un apdares materiālu salikums rada dārgu, skaistu un mājīgu telpu.

Mēs izmantojam zonēta un daudzlīmeņu apgaismojuma metodes, lai izveidotu ergonomisku, pārdomātu un estētiski pievilcīgu telpu. Pārdomāts katram sadzīves scenārijam.

Dzīvojamajā istabā uzmanību piesaista centrālā lustra - apgaismojuma līnija smalki atkārto interjera ģeometriju. Jebkuras nokarenās lampas var izmantot kā nakts lampas, tas vienmēr izskatīsies moderni un svaigi. Savukārt prožektori ir neaizstājams risinājums to lakoniskā dizaina un plašās funkcionalitātes dēļ.

Projektā tiek izmantots Eiropas ražotāju apgaismojums:
Nova Luce, Faro Barcelona, Maytoni, Lucide

Mēs pateicamies mūsu partneriem un visiem dalībniekiem par uzticēšanos un sadarbību. Mēs patiesi priecājamies piedalīties šādu interesantu projektu īstenošanā.

Fotogrāfs: Filips Smits

Kopīgot: