32

EURONICS UZŅĒMUMA BIROJS

Gaismas Akadēmijas projektēšanas biroja speciālisti sadarbība ar Intrante design studio izstrādāja apgaismojuma projektu EURONICS birojam Rīgā. Veikalu tīkls Euronics ir viens no lielākajiem sadzīves elektronikas izplatītājiem Eiropā ar vairāk nekā 11300 veikaliem 29 valstīs visā pasaulē. 

Pilnībā tika izplānots tehniskais un dekoratīvais apgaismojums darba zonās, gaiteņos un hallēs, sagaidīšanas telpā, konferenču zālē, virtuvēs un atpūtas telpās. Vērienīgo, interesanto un daudzfunkcionālo projektu profesionāli īstenoja apgaismojuma dizaineri, ievērojot klienta prasības un mūsdienu apgaismojuma tendences. 

Rezultātā ir izveidota dinamiska telpa, kura ne tikai atbilst valsts standartiem, bet ir arī smalka interjera dizaina paraugs. Bez šaubām, iekārtojums veicina darba produktivitāti, jaunus sasniegumus un veiksmīgu katra darbinieka darbību. 

Mēs vēlamies pateikties firmai EURONICS par uzticēšanos un sniegto iespēju īstenot tik atbildīgu un interesantu uzdevumu visā pasaulē atpazīstamam uzņēmumam.

Projektā ir izmantoti atpazīstamu Eiropas apgaismojuma ražotāju gaismekļi: 
NEMO, LUCE PLAN, CHORS, MODUS

Vērsieties pie Gaismas Akadēmijas speciālistiem, lai saņemtu profesionālus apgaismojuma risinājumus komercobjektiem, birojiem, restorāniem, veikaliem un tirdzniecības vietām.

Kopīgot: