04

Itāļu restorāns

Gaismas Maģija projektu nodaļa, sadarbojoties ar dizaineri Natāliju Vologdinu-Anikinu izstrādāja apgaismojuma projektu itāļu virtuves restorānam “Buonamici”.

Dizaineres uzdevums bija izveidot saulainu itāļu stila interjeru modernā ampluā, kur pa dienu būtu ērti pasēdēt ģimenes lokā, bet vakarā iedzert kādu kokteili kopā ar draugiem. Natālija lieliski tika galā ar visiem uzdevumiem, izveidojot interjeru ar dominējošu ugunīgu temperamentu un akcentiem, kas izceļ vieglumu un gaisīgumu.

Projekta galvenais funkcionālais uzdevums bija apgaismot visas ēdienu baudīšanas zonas un radīt intīmu atmosfēru katram viesim. Apgaismojuma dekoratīvā funkcija tika smalki īstenota, akcentējot interjera noskaņu un tā odziņu caur gaismekļu formām, faktūrām un dizainu.

Mēs pateicamies mūsu partneriem un visiem dalībniekiem par uzticēšanos un sadarbību. Esam patiesi priecīgi piedalīties tik pārsteidzošu un interesantu projektu īstenošanā.

Mūsu pieredzējušie dizaineri ar prieku palīdzēs jums izvēlēties apgaismojumu. Lai saņemtu konsultāciju, dodieties uz kādu no Gaismas Maģija saloniem vai sūtiet ziņu mūsu sociālajos tīklos.

FOTO: SERGEJS ANANJEVS

Kopīgot: