12

Memfisas stila dzīvoklis

Memfisas stila dzīvoklis ir piepildīts ar neparastām formām, ģeometriskiem ornamentiem un košām, atvērtām krāsām. Veidojot interjeru, īpaša uzmanība tika pievērsta krāsām un pareizam apgaismojumam.

Telpas sadalījums zonās, izmantojot gaismekļus, ir šī dzīvokļa galvenā iezīme, kas palīdzēja ne tikai izcelt galvenos interjera objektus, bet arī padarīt iemītnieku laika pavadīšanu pēc iespējas ērtāku. Īpaši pievilcīga ir sala, virs kuras ķekarā izvietotas atmosfēras lampas apaļā formā. Virtuves darba zonas apgaismojums tiek nodrošināts ar prožektoru gaismekļu palīdzību, kas ne tikai labi apgaismo, bet arī izceļ virtuves zonas skaisto rozā joslu.

Radošā, muzikālā zona tiek izcelta ar franču DCW gaismekļu palīdzību, savukārt košs TV zonas papildinājums ir Itālijas rūpnīcas Masiero neparastās nokarenās lampas. 

Arī guļamistabā komfortabla atmosfēra tiek panākta ar gaismas spēli un zonu sadalījumu. Lasīšanai ir paredzētas nokarenās lampas, bet galvenajam apgaismojumam paredzēti Grieķijas rūpnīcas prožektoru gaismekļi.

Vannas istaba ir piepildīta ar krāsu un ģeometrisko formu striktumu, kuru pārdomāti apgaismo mitrumizturīgas lampas. Grima uzklāšanas zonu papildus apgaismo Austrijas rūpnīcas XAL lampas.

Paldies klientiem par uzticēšanos Gaismas Maģija komandai un par iespēju būt daļai no tik krāšņa projekta!

Mūsu pieredzējušie dizaineri ar prieku palīdzēs jums izvēlēties apgaismojumu. Lai saņemtu konsultāciju, nāciet uz mūsu Gaismas Maģija saloniem.

Kopīgot: