02

Optikas veikals “Ieskaties.lv” Ganību dambis 2A

Mēs, Gaismas Maģija, esam priecīgi paziņot, ka mums bija liels gods piedalīties un palīdzēt dizaina projekta gaitā, apgaismojot veikalu “Ieskaties.lv”. Mums bija liels prieks sadarboties ar dizaineri Santu Birzi-Stirnu. Šis bija aizraujošs projekts, kurā mēs izmantojām mūsu apgaismojuma speciālistu zināšanas un dizaineres Santas dizaina pieeju, lai radītu īpašu un pievilcīgu atmosfēru veikalā.

Mūsu mērķis bija nodrošināt, lai apgaismojums būtu ne tikai funkcionāls, bet arī estētisks. Tādējādi, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un mūsu speciālistu prasmes, mēs radījām ideālu apgaismojumu, kas pilnībā iederējās veikala dizainā.

Projektā tika izmantoti augstas kvalitātes gaismekļi no vairākiem ražotājiem, ieskaitot Zonda Lighting, BPM Lighting, Intra Lighting, FARO, Nowodvorski un Vibia.

Mēs vēlamies pateikties veikala ieskaties.lv pārstāvjiem par uzticēšanos un iespēju piedalīties tik aizraujošā projektā.

Šis  veikals ir domāts jebkuram cilvēkam, kuru interesē zvaigžņu kopas, galaktikas, planētas, miglāji un visi ap tām notiekošie procesi. Ja arī jūs vēlaties radīt individuālus apgaismojuma risinājumus savā mājoklī vai komerctelpā, lūdzu, sazinieties ar mums. Mūsu ekspertu komanda vienmēr ir gatava palīdzēt jums radīt perfektu apgaismojumu jūsu mājām un biznesam.

Kopīgot: