21

Restorāns Two More Beers

Projektēšanas biroja Gaismas Maģija "Spice Home" speciālisti, sadarbojoties ar dizaineri Andu Ozoliņu, izstrādāja apgaismojuma projektu alus restorānam Two More Beers Rīgā.

Restorāns atrodas Vecrīgas sirdī - Kalēju ielā, to ieskauj Rīgas arhitektūras pērles ar slīpiem dakstiņu jumtiem, kas ir raksturīgi pagājušajam laikmetam. 13. gadsimtā šī iela bija Rīgas upes (Rīdzenes) krastmala. Bet jau 17. gadsimtā šajā ielā sāka apmesties kalēju ceha amatnieki, tāpēc šī iela tika nodēvēta par Kalēju ielu.  

No restorāna terases paveras ainavisks skats uz Sv. Pētera baznīcas torni, bet iekštelpās valda spoža, brutāla un pārsteidzoši viesmīlīga atmosfēra. 

Modernais interjers liek iemīlēties tajā no pirmā acu skatiena. Telpas iekārtojumā ir manāmi izteiksmīgi industriālā stila elementi, pateicoties gaismekļiem-prožektoriem. Mājīgumu restorānā palīdz uzturēt liels koka detaļu īpatsvars interjerā, flīzes ar rakstiem, spoža bāra lete un mīksta dīvānu apdare. 

Mēs sirsnīgi vēlamies pateikties dizainerei Andai Ozoliņai par sadarbību un sniegto iespēju piedalīties tik spoža projekta īstenošanā!  

Restorānā ir pārdomāts apgaismojums visos līmeņos. Ir gan lokālais, gan kopējais apgaismojums pa perimetru. Īpašu uzmanību pievērš gaismekļi-prožektori un liela koka siena ar apgaismojumu. Terasē ir izvietotas mājīgas lampiņas, kuras regulāri rada īpaši romantisku atmosfēru vakaros. 

Projektā tika izmantoti Eiropas apgaismojuma priekšmetu ražotāju gaismekļi: 
VIPP, Moooi, Ideal Lux,  SLV.

Vērsieties pie Gaismas Maģijas speciālistiem, lai saņemtu profesionālus risinājumus apgaismojuma izveidei restorāniem, veikaliem, komerciāliem objektiem, birojiem un tirdzniecības vietām.

Kopīgot: