22

restorāns Italissimo

Gaismas Maģija projektu nodaļas speciālisti, sadarbojoties ar dizaineri Andu Ozoliņu, izstrādāja apgaismojuma projektu itāļu restorānam Italissimo Rīgā.

Restorāns atrodas pilsētas centrā: Baznīcas ielā 27/29. Ir vērts atzīmēt, ka 12 ēkas šajā ielā ir arhitektūras pieminekļi. Tas sniedz iespēju ne tikai izbaudīt restorāna atmosfēru un izsmalcinātos ēdienus, bet arī brīnišķīgos Rīgas skatus. Interjers izskatās stilīgi, piesaistoši un mājīgi. Rodas sajūta, ka esi nokļuvis Itālijas sirdī. Īpašu vietu restorāna harmonijā ieņem roku darba gaismekļi. Plafoni, gluži kā apjomīgi ziedi, nokarājas no griestiem, lokāli apgaismojot pusdienu un darba zonas.  

Vēlamies sirsnīgi pateikties dizainerei Andai Ozoliņai par sadarbību un iespēju piedalīties šāda projekta īstenošanā! Restorānā ir pārdomāts tehniskais un dekoratīvais apgaismojums. Telpu apgaismojums tiek nodrošināts visos nepieciešamajos līmeņos, radot siltu un mājīgu atmosfēru. Mēs parūpējāmies par labu apgaismojumu darba zonās un reģistratūrā. Tādējādi viesi un personāls var justies ērti. 

Projektā tika izmantoti gaismekļi no slavenās spāņu fabrikas – Ole By FM!

Vērsieties pie Gaismas Maģija speciālistiem, lai saņemtu profesionālus apgaismojuma risinājumus restorāniem, veikaliem, komerciāliem objektiem, birojiem un tirdzniecības vietām. 

Mēs pateicamies restorāna vadībai par uzticēšanos un sadarbību. Vēlamies ieteikt šo vietu itāļu virtuves cienītājiem. Italissimo – lieliska izvēle, ja vēlaties apmeklēt kopā ar ģimeni - bērni varēs izklaidēties mājīgā rotaļu istabā, bet vecāki beidzot varēs kopā paēst vakariņas. 
 

Kopīgot: