03

Uzņēmuma "LODE" birojs

Mūsu “Gaismas Maģija” komanda ir ļoti gandarīta par sadarbību ar interjera dizaineri Everitu Vegeri, kuras laikā mēs palīdzējām apgaismot vadošā keramisko būvmateriālu ražotāja Baltijā LODE biroju.

Projekta galvenais uzdevums bija radīt atmosfēru, kas spētu veicināt produktivitāti, kreativitāti un vienlaikus nodrošināt komfortu darbam. Dizainerei Everitai izdevās izveidot telpas, kas ir modernas un ergonomiskas, turklāt Gaismas Maģija - apgaismojums un projekti nodrošinātie gaismekļi var tikt izmantoti dažādākos apgaismojuma scenārijos.

Projektā tika izmantotas sliežu apgaismojuma sistēmas, kuras ir piekārtas uz trosēm. Šāda veida apgaismojums nodrošina vairākas priekšrocības. Pirmkārt, tas ir lielisks veids, kā izcelt un akcentēt noteiktas telpas daļas, piemēram, darba zonas, konferences zāles vai prezentācijas telpas. Tās ir arī ļoti funkcionālas, jo gaismas avotus var viegli piestiprināt uz sliedes tur, kur tas ir nepieciešams. Turklāt šāda veida apgaismojums ir arī estētisks un moderns, kas padara to par lielisku izvēli, ja tiek meklēts veids, kā radīt jaunu un interesantu dizaina elementu biroja interjerā.

Projektā tika izmantoti augstas kvalitātes gaismekļi no vairākiem ražotājiem, ieskaitot Zonda Lighting, One Light, Nowodvorski un Ideal Lux

Mēs ceram, ka izveidotais dizains nodrošinās "Lode" birojam vajadzīgo komfortu un spēju radīt augstvērtīgus produktus. Vēlamies pateikties dizainerei Everitai Vāgerei un uzņēmuma “Lode” pārstāvjiem par uzticēšanos un iespēju piedalīties tik aizraujošā projektā.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu sadarbību un projektu, apmeklējiet mūsu vietni vai sazinieties ar mums.

Kopīgot: