Katalogs

Zonda

Tālāk

Nowodvorski

Nowodvorski Lighting ir labi zināms Polijas apgaismojuma uzņēmums, kas darbojas vietējā tirgū kopš 1994. gada. Uzņēmums no neliela ģimenes uzņēmuma ir kļuvis par vienu no lielākajiem dekoratīvā apgaismojuma ražotājiem Polijā, kā arī Centrāleiropā un Austrumeiropā.

Tālāk

Ideal lux

Itāļu apgaismojuma zīmols. Uzņēmuma plašajā produkcijas klāstā ir dažādi modeļi – gan profesionālais apgaismojums, gan sadzīves apgaismojuma priekšmeti – lustras, gaismekļi, stāvlampas.

Tālāk

Lucide

Beļģu apgaismojuma zīmols. Lucide gaismekļi: elegantas konstrukcijas ar pareizām proporcijām, kvalitatīvi materiāli, smalkas krāsas un apdare, gaismas avotu energoefektivitāte.

Tālāk

Nova Luce

Grieķu apgaismojuma zīmols. Uzņēmums piedāvā svaigas idejas jebkuras istabas estētiskam noformējumam.

Tālāk

Viokef

VIOKEF ir dibināts 1954. gadā. Tas ir lielākais apgaismojuma priekšmetu un dekoratīvā stikla ražotājs Grieķijā.

Tālāk

SLV

Vācijas uzņēmums SLV GmbH ierindojas starp vadošajiem inovatīvu apgaismojuma sistēmu, tehniskā apgaismojuma un dzīvojamo telpu apgaismojuma ražotājiem.

Tālāk

Faro

Spāņu apgaismojuma zīmols. Pieejams plašs izstrādājumu klāsts dekoratīvajam, tehniskajam un āra apgaismojumam.

 

Tālāk

Ole

Spāņu apgaismojuma zīmols. Dizains izceļas ar vienkāršību un izsmalcinātību. Daudzus modeļus var kombinēt, veidojot individuālu apgaismojuma elementu.

Tālāk

Moooi

Nīderlandiešu apgaismojuma zīmols. Zīmola produkcijas klāsts ir plašs un daudzveidīgs. Katrā radītajā priekšmetā ir fantāzija, spēle, ironija, viss, kas palīdz izvairīties no banalitātes un garlaicības.

Tālāk

Slamp

Itāļu apgaismojuma zīmols. Viens no visveiksmīgākajiem dekoratīvā dizaina apgaismojuma zīmoliem.

Tālāk

Vibia

Spāņu apgaismojuma zīmols. Specializējas modernu lampu ražošanā – bez pārslogotām detaļām un dekoratīviem elementiem.

Tālāk

Sylcom

Itāļu apgaismojuma zīmols. Visi apgaismojuma priekšmeti tiek ražoti Itālijā, tas ir roku darbs. Tieši rokas Sylcom filozofijā ir galvenais aspekts.

 

Tālāk

Verpan

Dāņu apgaismojuma zīmols. Apgaismojuma priekšmetu ražošanā tiek izmantotas tikai modernākās tehnoloģijas un materiāli.

Tālāk

El torrent

El torrent lampas ir rūpīgi darināts roku darbs, īstenojot klientu iztēlotos projektus un ekskluzīvos salikumus.

 

Tālāk

Evi Style

Zīmols piedāvā savu skatījumu par klasisku stilu, interpretējot inovāciju un mūsdienu tirgus ekskluzīvās prasības. Evi Style dizaineru rokraksts ir tipiskas itāļu meistarības rezultāts, kas ar gaismu un materiālu palīdzību spēj dāvāt absolūtu svaigumu un izsmalcinātību.

Tālāk

IDP Lampshades

Valensijas uzņēmums ar senu vēsturi lampu ražošanā un tirdzniecībā.

Tālāk

 BPM Lighting

Spāņu apgaismojuma zīmols, kas specializējas alumīnija iebūvējamo lampu, spotlampu un arhitektūras apgaismojuma ražošanā.

Tālāk

Nemo Lighting

Itāļu dizaina apgaismojuma zīmols. Viens no pasaules līderiem apgaismojuma jomā, kas nepārtraukti rada modernu un novatorisku dizainu.

Tālāk

Bronceart

Spāņu apgaismojuma zīmols. Uzņēmums ražo bronzas lampas tiem, kas alkst pēc īstas un karaliskas greznības.

Tālāk

Lombardo

Itāļu apgaismojuma zīmols. Oriģinālā gaismekļu forma un pārsteidzošie apgaismojuma efekti ir uzņēmuma ražoto lampu galvenā priekšrocība.

Tālāk

Aromas

Uzņēmums tika dibināts Valensijā 1986. gadā. Liela gaismekļu kolekcija, ieskaitot griestu lampas, sienas lampas, galda lampas un stāvlampas.

Tālāk

Metallux

Itāļu apgaismojuma zīmols. Uzņēmuma filozofija – nevainojams produkcijas sniegums gan tehniskā, gan estētiskā ziņā.

Tālāk

MM Lampadari

Itāļu apgaismojuma zīmols. Uzņēmuma lustras ir slavenas ar savu māksliniecisko metāla kaluma tehnoloģiju, Murano stikla pūšanu, augstu kvalitāti un pievilcīgu dizainu.

Tālāk

Morosini

Itāļu apgaismojuma zīmols. Moderni materiāli, košas krāsas, pārsteidzoši risinājumi – tas viss ir Morosini.

Tālāk

Zava

Itāļu apgaismojuma zīmols. Īpaša uzmanība tiek veltīta apgaismojuma aprīkojuma metāla apstrādei.

Tālāk

Mullan

īru apgaismojuma zīmols. Lampas ir veidotas 60. gadu stila, industriālā gara un klasisku līniju elegantā salikumā. Produkciju ražo peierdzes bagāti amatnieki Īrijā.

Tālāk

Brokis

Čehu augstākās klases apgaismojuma zīmols. Specializējas apgaismojuma priekšmetu ražošanā, izmantojot Bohēmijas stiklu.

Tālāk

Chors

Poļu apgaismojuma zīmols. Chors lampas - dizains, funkcionalitāte, estētika, stils un lietošanas ērtums.

Tālāk

Vesoi

Vesoi tiecas radīt novatoriskus gaismekļus. Tiem ir raksturīga spēcīga amatnieka matrica, kuras būtība ir apkārtējās vides pielāgošana.

Tālāk

Masiero

Itāļu apgaismojuma zīmols. Stāvlampas, griestu lampas, sienas lampas un visdažādākās lampas ir izgatavotas no ekskluzīva Murano stikla, lieliska Bohēmijas kristāla un Swarovski akmeņiem.

Tālāk

Itallamp

Kopš 1975. gada Italamp ir veidojis sava zīmola atpazīstamību un reputāciju dekoratīvā apgaismojuma tirgus segmentā, liekot uzsvaru uz produktu kvalitāti un īpašām formām.

Tālāk

DesignHeure

Designheure izstrādā apgaismojuma risinājumus pēc pasūtījuma arhitektiem, interjera un apgaismojuma dizaineriem, kuri izprot zīmola kaisli – nebeidzamas iespējas, ko sniedz individuāli pielāgojami risinājumi.

Tālāk

Icone

ICON ir “zīme, kas attēlo vienu vai vairākas realitātes īpašības”. ICONE sērijas lampu formās tiek atspoguļots mūsu laika mākslinieciskais un vizuālais stils.

Tālāk

Prolicht

Lai piepildītu jūsu unikālās vēlmes un prasības, zīmols ir radījis individuālu apgaismojuma risinājumu klāstu īpaši jums.

Tālāk

De Majo

Koncentrējoties uz kvalitāti, zīmols vienmēr izmanto stikla ražošanas industrijas jaunākās un aizraujošākās iespējas

Tālāk

Light4

Dažādi apgaismojuma risinājumi, bet tikai viens veids, kā kļūt par uzņēmumu. Šis jaunais apgaismojuma zīmols, kas ir dibināts Treviso reģionā, piedāvā Itālijā izgatavotus produktus sadarbībai ar mēbeļu un interjera dizaina nozares uzņēmumiem.

Tālāk

Eichholtz

Uzņēmuma mērķis ir nepārtraukti iedvesmot interjera dizaina industriju ar plašām kolekcijām un unikālu dizainu.

Tālāk

Kohl

Spāņu apgaismojuma ražotājs, kas ir dibināts 1992. gadā. Ekskluzīvi izstrādāti produkti ar augstas kvalitātes apdari par ļoti konkurētspējīgām cenām.

Tālāk

Astro

Uzņēmums dibināts Apvienotajā Karalistē 1997. gadā. Mūsdienīgs apgaismojuma dizains, kas uzlabo ikdienas dzīvi.

Tālāk

Bomma

Uzņēmums dibināts Čehijā 1997. gadā. Tradicionālu metožu un mūsdienu tehnoloģiju salikums.

Tālāk

Foscarini

Augstākās klases apgaismojuma zīmols no Itālijas. Foscarini dizains tiek veidots neatkarīgi no jebkādiem ražošanas ierobežojumiem, ļaujot vaļu ideju brīvībai.

Tālāk

Tooy

Augstākās klases apgaismojuma ražotājs no Itālijas. Iedvesmojoties no idejas radīt īpaši iespaidīgus produktus (gan stila, gan koncepcijas ziņā).

Tālāk