41

Chat Café-Restaurant Akropole

Gaismas Maģijas projektēšanas nodaļas speciālisti, sadarbojoties ar dizaineri Andu Ozoliņu, piedalījās Chat Café-Restaurant​ noformēšanā jaunajā un mūsdienīgajā tirdzniecības-izklaides centrā Akropole. Restorāns atrodas otrajā stāvā, pie kinoteātra Apollo kino

Modernais interjers ar augstiem griestiem rada vidi, kur var ne tikai izbaudīt gardu ēdienu, bet arī justies viegli un brīvi. 

Restorānā ir pārdomāts apgaismojums visos līmeņos. Ir gan lokālais apgaismojums, gan arī kopējais apgaismojums pa perimetru. Īpašu uzmanību piesaista glītie sienas gaismekļi ar stiprinājumu, kas ļauj regulēt gaismekļa augstumu. Apgaismojuma uzdevums virs ēdiena baudīšanas zonas ar panorāmas logiem - nodrošināt vienmērīgu, maigu, mierīgu gaismu, kas netraucētu un neapžilbinātu acis nedz dienas laikā, nedz vakarā. Izbaudiet maltīti patīkamā atmosfērā restorānā Chat!

Mēs patiesi vēlamies pateikties dizainerei Andai Ozoliņai par sadarbību un iespēju piedalīties tik spoža projekta īstenošanā! 

Projektā tika izmantoti gaismekļi no Eiropas apgaismojuma priekšmetu ražotājiem:
Nordal, DWC, Zuiver, Lucide, LOR LIGHTING

Gaismas Maģijas speciālisti palīdzēs profesionāli izvēlēties apgaismojumu jebkāda veida telpām, ieteiks atbilstošus gaismekļus no Eiropas ražotājiem, palīdzēs piešķirt odziņu interjerā un nodrošināt vienmērīgu, patīkamu apgaismojumu, kas ļaus justies ērti un droši.

Kopīgot: