40

Dzīvojamais komplekss Strēlnieku 4b

Gaismas Maģijas projektu nodaļas speciālisti, sadarbojoties ar dizaineri Aneti Antoneviču, sagatavoja apgaismojuma risinājumus dzīvojamajam kompleksam Strēlnieku ielā 4b.

Šī Rīgas klusā centra odziņa ļaus saviem saimniekiem mierīgā un mājīgā vidē izbaudīt visas priekšrocības, ko dāvā dzīve pilsētas centrā.

Mūsu speciālisti izvēlējās apgaismojuma priekšmetus un izplānoja apgaismojuma scenāriju 45 dzīvokļiem dzīvojamajā kompleksā. Tika paveikts milzīgs darbs, izplānots elektroinstalācijas izvietojums, izvadi apgaismojuma priekšmetiem, slēdžu atrašanās vieta un nodrošināts apgaismojuma līmenis atbilstoši valsts standartiem. Katram dzīvoklim tika piemeklēti gaismekļi minimālisma stilā, kas ļauj justies ērti un nenogurt no lieku detaļu pārslodzes.

Šā apjomīgā darba galvenais uzdevums bija nodrošināt nepieciešamo apgaismojumu darba zonām un atpūtas zonām, izveidot dažādus apgaismojuma scenārijus.

Pievērsiet uzmanību, kā melnās spotlampas un sliežu sistēmas piestāv dažādiem interjeriem un telpām. Ideāls variants jebkuram objektam.

Projekta gaismekļus jūs atradīsiet Eiropas fabrikas Nowodvorski preču klāstā. Zīmols izceļas ar stilīgiem un oriģināliem risinājumiem par demokrātisku cenu.  
 
Gaismas Maģijas speciālisti palīdzēs profesionāli piemeklēt apgaismojumu jebkāda veida telpām, izvēlēties piemērotus gaismekļus, piešķirt interjeram odziņu un nodrošināt vienmērīgu, patīkamu apgaismojumu, kas ļaus justies komfortabli un droši.

Kopīgot: