21

Dzīvoklis Jūrmalā

 

Apgaismojuma biroja “Gaismas Maģija” speciālisti, sadarbojoties ar dizaineriem Jūliju Višnepoļskuju un Andreju Karcevu, piedalījās mājokļa apgaismojuma projekta īstenošanā 5 istabu dzīvoklim Jūrmalā. 

Dzīvokļa interjers izceļas ar izteiksmīgiem akcentiem, kas ir sastopami gan mēbelēs, gan arī gaismas elementos. Plaša viesistaba, kas ir apvienota ar virtuvi, kurā dominē kontrastējošas krāsas, gaišas guļamistabas, kā arī priekšnams un vannas istaba – visas šīs telpas ir apgaismotas, pielāgojot gaismekļus katras istabas vajadzībām.

Izmantotie gaismas avoti pilda ne tikai primāro apgaismojuma funkciju, bet kalpo arī kā dekoratīvi elementi telpu noformējumā. To var novērot virtuves piekaramo lampu dizainā, kas ir apvienotas ar modernu griestu tehnisko apgaismojumu.

Pārdomāts apgaismojums viesistabā ļauj pilnvērtīgi izmantot visas zonas telpā, gan sēžot dīvānā, gan pie pusdienu galda, gan arī rosoties virtuvē. Guļamistabu lampās ieturētās līnijas izceļ priekšmetu faktūras un materiālus. Tajās ir izveidots daudzfunkcionāls apgaismojums, kas nodrošina gan visas istabas apgaismošanu, gan arī paredz naktslampiņas, pie kurām izbaudīt lasāmvielu vēlās vakara stundās. 

Projektā tiek izmantots Eiropas ražotāju apgaismojums:

OLE BY FM, DESIGN HEURE, FARO, SLV, LUCE PLAN, B.LUX, SHILO, ZAMBELIS.

Mēs pateicamies mūsu partneriem KV-BURO un klientiem par uzticēšanos un sadarbību. Mēs patiesi priecājamies piedalīties šādu interesantu projektu īstenošanā. www.kv-buro.ru/

 

Kopīgot: