15

Dzīvoklis 150 m² Maskavā

Gaismas Maģijas apgaismojuma biroja speciālisti piedalījās moderna 150 kvadrātmetru liela dzīvokļa dizaina projekta īstenošanā dzīvojamajā kompleksā Maskavā.

Dizaina projekta autore Natālija Vologdina izveidoja interjeru EKO stilā. Viņa prasmīgi apvienoja krāsas un mēbeles tā, ka telpas izskats izstaro mieru un vieglumu, iegremdējot mūs atmosfērā, kas atgādina miglā tītu vasaras rītausmu jūras krastā.

Autore izmanto dabas krāsas, kurās atspoguļojas saules, debesu, jūras, dabīga akmens un koka harmonija - viss tas, kas savvaļas dabā iedvesmo un piesaista cilvēka skatienu.

Gaismekļi ir pieskaņoti kopējam dzīvokļa stilam. Katra lampa prasmīgi papildina interjera koncepciju un kalpo ne tikai kā gaismas avots, bet arī kā dekorācija. Ņemot vērā, ka ergonomikas likumi joprojām ir galvenā daļa kopējā simfonijā, visās zonās ir izvietoti pareiza apgaismojuma avoti.

Mēs izmantojam zonās sadalītu, daudzlīmeņu apgaismojumu, lai izveidotu ērtu, viegli pārvaldāmu telpu. Pārdomāts katram scenārijam.

Projektā izmantots apgaismojums no Eiropas ražotājiem: Eichholtz, Panzeri, Zambelis, Nord lux, Bronceart, Metallux, Artinox, Nemo.

Mēs pateicamies mūsu partneriem un visiem dalībniekiem par uzticēšanos un sadarbību. Patiesi priecājamies piedalīties šādu interesantu projektu īstenošanā.

Plašāka informācija par projektu ir pieejama šeit.

Kopīgot: