28

Plastiskās ķirurģijas klīnika AESTHETICA

Gaismas Maģijas projektēšanas nodaļas speciālisti, sadarbojoties ar dizaineri Ievu Grustiņu-Milbreti, parūpējās par Rīgas modernās plastiskās ķirurģijas klīnikas AESTHETICA apgaismojumu. 

Projekts “AESTHETICA” saņēma godalgas trijās nominācijās slavenajā konkursā-forumā “Sieviete arhitektūrā, būvniecībā un dizainā” 2019.

Dizainere Ieva Grustiņa-Milbrete ieguva titulu “Gada dizainers” par klīnikas interjera izveidi, savukārt pats projekts iekļuva “Latvijas Būvniecības Gada balva” 2019. gada laureātu sarakstā un saņēma atzinību kategorijā “Jauna sabiedriskā ēka”

Klīnika sniedz plašu profesionālu pakalpojumu klāstu ķirurģijā, kosmetoloģijā, stomatoloģijā, fizioterapijā un testēšanā. 

Projektā tika izplānots tehniskais un dekoratīvais apgaismojums kabinetos, hallēs, zālēs, operāciju telpās, klīnikas viesu istabiņās un reģistratūrā. Klīnikā ir izveidots zonās sadalīts, vairāku līmeņu apgaismojums, lai nodrošinātu komfortablu darbu, personāla un viesu uzturēšanos klīnikā. Galvenie interjera projekta kritēriji ir funkcionalitāte un estētika. 

Projektā tika izmantoti gaismekļi no Eiropas apgaismojuma fabrikām
Modus, Intra Lighting,  Faro, Masiero, Light4, BPM, Lucide, Chors, Panzeri, Lucide, Ideal Lux un Luxion.

Mēs vēlamies pateikties mūsu partneriem par uzticēšanos un sniegto iespēju izpildīt tik atbildīgu un interesantu uzdevumu. Vēlam klīnikai labklājību un veiksmīgu darbu daudzu gadu garumā! 

Vērsieties pie Gaismas Maģijas speciālistiem, lai saņemtu profesionālus apgaismojuma risinājumus komerciāliem objektiem, birojiem, restorāniem, veikaliem un tirdzniecības vietām.

 

Kopīgot: