42

Skaistuma studijā Prime Beauty Clinic

Gaismas Maģijas projektēšanas nodaļas speciālisti, sadarbojoties ar dizaineriem Janu Koroļovu un Andreju Koroļovu no studijas Better Design, parūpējās par apgaismojumu modernā kosmetoloģijas klīnikā un skaistuma studijā Prime Beauty Clinic Rīgā

Klīnika sniedz plašu profesionālo pakalpojumu spektru skaistumkopšanas jomā un kosmetoloģijā, kā arī rīko seminārus un apmācību nodarbības speciālistiem. 

Mēs parūpējāmies par kvalitatīvu, harmonisku apgaismojumu pieņemšanas zālē, kabinetos, gaiteņos un viesu uzgaidāmajā telpā. Interjerā jūs pamanīsiet dekoratīvo, tehnisko un lokālo apgaismojumu, kas harmoniski saskan ar interjera detaļām, turpinot klasiskā un modernā stila apvienošanas ideju. Projekta galvenie kritēriji ir funkcionalitāte, estētika un komforts - gan viesiem, gan personālam. 

Projektā tika izmantoti gaismekļi no Eiropas fabrikām: 
Kutek Lighting, Ideal lux, Maytoni, Kohl lighting, Zumaline

Mēs vēlamies pateikties mūsu partneriem par uzticēšanos un sniegto iespēju īstenot tik atbildīgu un interesantu uzdevumu. Novēlam klīnikai labklājību un veiksmīgu darbu daudzu gadu garumā! 

Gaismas Maģijas speciālisti palīdzēs profesionāli izvēlēties apgaismojumu jebkura veida telpām, ieteiks piemērotākos gaismekļus no Eiropas apgaismojuma priekšmetu ražotājiem, palīdzēs piešķirt odziņu interjerā un nodrošināt vienmērīgu, patīkamu gaismu, kas ļaus justies ērti un droši.

Kopīgot: