39

Privātmāja Ķeguma ielā 13

Salona Gaismas Maģija "Spice Home" speciālisti, sadarbojoties ar dizaineri Everitu Vēgeri, izstrādāja stilīgu un mūsdienīgu projektu privātmājā Rīgā.

Rezultātā ir sanācis satriecošs, mājīgs interjers, kur katrā zonā ir izveidota īpaša atmosfēra, pateicoties pareizam apgaismojumam. Īpašu uzmanību ir pelnījusi virtuve, kurā ir izveidots ergonomisks apgaismojums, izmantojot ražotāja Faro Barcelona iebūvējamos gaismekļus. Spoži melnas nokarenās lampas no fabrikas Ole by FM izceļ ēdamzonu, kā arī akcentē istabas centru un līdzsvaro platību.

Vienu no guļamistabām rotā slavenā ražotāja Artemide gaismekļi, nokarenā lampa un naktslampa papildina viena otru un rada pabeigtības sajūtu. Otru guļamistabu rotā fabrikas Slamp ražotā greznā lustra Clizia. Slamp ražošanas procesā izmanto materiālu, kuru iegūst pēc patentētas tehnoloģijas, tas piešķir gaismai plūstošu efektu. Šādi gaismekļi lieliski der silta, vienmērīga apgaismojuma izveidei.

Viesistabā ir uzstādīta zīmola Zambelis lustra Loft stilā, to papildina mūsdienīga stāvlampa no fabrikas GROUPA products. Mierīgi apdares toņi un mēbelējums atspoguļo galvenās mūsdienīga dizaina tendences, savukārt oriģināli interjera dekori piešķir rotaļīgu etniskā stila noti. Ir redzams, ka mājokļa iekārtojuma tapšanā ir ieguldīta dvēsele un dzīvesprieks.

Kopīgot: