05

Privātmāja vintāžas Provansas stilā

Gaismas Maģija speciālisti sadarbībā ar dizaineri Jeļenu Markinu piedalījās unikālas mājas dizaina projekta realizācijā skaistā līcī Melnās jūras piekrastē.

Projekta mērķis bija atsvaidzināt vintāžas Provansas stilu un piešķirt tam jaunu elpu, lai nodrošinātu jaunajai ģimenei ērtu dzīvošanu.

Tika rūpīgi izvēlēti mūsdienīgi, klasiski un tehniskie gaismekļi, lai tie atbilstu interjera stilam, atmosfērai un noskaņai. Svarīgs projekta uzdevums bija ne tikai nodrošināt vienmērīgu apgaismojuma līmeni, bet arī saglabāt stilistisko harmoniju, akcentēt un stiprināt klasiskā interjera dizaina ideju un turpināt vienotu telpas simfoniju.

Izvēlētās modernās lampas lieliski saskan ar vintāžas stila interjera detaļām. Visās telpās ir pārdomāts gan galvenais apgaismojums, gan arī īpaša uzmanība pievērsta papildu lampām, kuras izceļ mājas atmosfēras izsmalcinātību.

Paldies dizainerei Jeļenai un klientiem par uzticēšanos Gaismas Maģija komandai, kā arī par iespēju būt daļai no tik sirsnīga projekta!

Mūsu pieredzējušie dizaineri ar prieku palīdzēs jums izvēlēties apgaismojumu. Lai saņemtu konsultāciju, dodieties uz kādu no Gaismas Maģija saloniem vai sūtiet ziņu mūsu sociālajos tīklos.

Kopīgot: